Mahdi Tattoos

📍 Tatovører i København

7.6

Mahdi Tattoos ligger i København (Danmark). Fremhævet i kategorien tatovører, har den en vurdering på 7.6. Se alle detaljer her.

Funktioner og services hos Mahdi Tattoos

Servicemuligheder

  • Shopping i butikken
  • Tjenester på stedet

Gæster

  • LGBTQ+-venlig

Mahdi Tattoos er på plads 38 ud af 90 i tatovører i København

Kundeanmeldelser

★★★★★
★★★★★

Mahdi Tattoos har en vurdering af 5 ud af 5 baseret på over 62 anmeldelser on Google

Mille Munkholm Tokunaga

Mega søde derinde og overordnet virkelig god oplevelse ville anbefale det til værd en tid🙌🤗

Mille Munkholm Tokunaga ☆ 5/5
Arthur Trier

Laver lige præcis det man ber om og gør det med et smil på læben. Rigtig dygtig tatovør.

Arthur Trier ☆ 5/5
Mads Berg Pedersen

Virkelig flot arbejde Mahdi laver! Fik i dag lavet en tatovering af Mahdi, han er super flink og ikke mindst hamrende dygtig! Varmeste anbefalinger herfra ✌️

Mads Berg Pedersen ☆ 5/5
Peter Kalas

Jeg kan varmt anbefale Mahdi som tatovør. Jeg har haft fornøjelsen af at blive tatoveret af ham flere gange, og hver gang har været en positiv oplevelse. Han erimødekommende, venlig og rigtig god til at lytte til dine idéer, samtidig med, at han kommer med ærlige og professionelle input. Håndværket er i top, og det samme gælder servicen. Man føler sig i trygge hænder hele vejen igennem, og resultatet taler for sig selv.

Peter Kalas ☆ 5/5
Lasse Holm

Kæmpe fornøjelse. Kom forbi spontan og han tog mig ind. Fik lavet en lille tus. Jeg er så glad

Lasse Holm ☆ 5/5
Iben Andersen

Super godt arbejde af Mahdi. Min første tattoo men ikke den sidste 👍

Iben Andersen ☆ 5/5
Mike Sonnichsen

Mega god oplevelse hos Madhi Mega sød og imødekommende og resultatet af tattoværingen (perfekt) Tussind tak Madhi💪

Mike Sonnichsen ☆ 5/5
Vis alle anmeldelser

Information om Mahdi Tattoos

Adresse

Mahdi Tattoos er placeret på Frederiksberggade 10, 1459 København, Danmark

Website

Hjemmesiden for Mahdi Tattoos er: mahditattoos.com

Åbningstider

Mandag: 10:00–18:00
Tirsdag: 10:00–18:00
Onsdag: 10:00–18:00
Torsdag: 10:00–18:00
Fredag: 10:00–18:00
Lørdag: 10:00–18:00
Søndag: 10:00–18:00

Kontakt os Mahdi Tattoos

    Lignende alternativer til Mahdi Tattoos

    Go up