Boutique Fleurance
Boutique Fleurance ligger i Skive (Danmark). Fremhævet i kategorien skønhedsklinikker, har den en vurdering på 8.2. Se alle detaljer her.
Funktioner og services hos Boutique Fleurance
Fra virksomheden
- Angivet som kvindeejet
Faciliteter
- Kønsneutralt toilet
- Toilet
Gæster
- LGBTQ+-venlig
- Sikkert sted for transkønnede
Planlægning
- Tidsbestilling anbefales
Betalinger
- Debetkort
- Kreditkort
- NFC-mobilbetalinger
Boutique Fleurance er på plads 4 ud af 8 i skønhedsklinikker i Skive
Kundeanmeldelser
Boutique Fleurance har en vurdering af 4.6 ud af 5 baseret på over 50 anmeldelser on Google
Sød, venlig og kompetent behandler, kommer gerne igen.
Dejlig wellness salon og butik, med udvalgte kvalitetsprodukter. Professionel behandling. Sødt og smilende personale, der sætter kunden i centrum. De bedste anbefalinger. Man føler sig som en dronning i deres hænder.
Fantastisk massage god service måske lidt dyrt men ellers fint helt klart et sted jeg ville vende tilbage til på et tidspunkt især når at det er Line som giver massage
Den mest fantastiske oplevelse, glæder mig til næste gang
Søde og hjælpsomme gode til at forklare og jeg selv har fået en go behandling og flotte bryn
Dejligt sted, super betjening, dejlige søde ansatte, føler sig altid velkommen
Fantastisk god service og meget venlig personale. Super behandling. Kan kun anbefales⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Information om Boutique Fleurance
Adresse
Boutique Fleurance er placeret på Adelgade 14, 7800 Skive, Danmark
Telefon
Telefonnummeret på Boutique Fleurance er +45 97 52 23 44
Website
Hjemmesiden for Boutique Fleurance er: fleurance.dk
Åbningstider
Mandag: 09:30–17:30
Tirsdag: 09:30–17:30
Onsdag: 09:30–17:30
Torsdag: 09:30–17:30
Fredag: 09:30–17:30
Lørdag: 09:30–13:00
Søndag: Lukket