Beauty Tan Birkerød
📍 Skønhedsklinikker i Birkerød
Beauty Tan Birkerød er din lokale skønhedsklinik i Birkerød, specialiseret i professionel tanning. Klinikken tilbyder hurtige og effektive spraytan behandlinger, der giver en jævn og holdbar farve. Personalet er uddannet og imødekommende, og sikrer en behagelig oplevelse for alle besøgende.
Klinikken lægger stor vægt på renlighed og vedligeholdelse, hvilket skaber et indbydende og afslappende miljø. Vedligeholdelsen af udstyret er i top, og man kan forvente en topkvalitets behandling. Beauty Tan Birkerød er et oplagt valg for dig, der ønsker en fejlfri glød.
Funktioner og services hos Beauty Tan Birkerød
Betalinger
- Debetkort
- Kreditkort
- NFC-mobilbetalinger
Beauty Tan Birkerød er på plads 6 ud af 8 i skønhedsklinikker i Birkerød
Kundeanmeldelser
Beauty Tan Birkerød har en vurdering af 4.8 ud af 5 baseret på over 10 anmeldelser on Google
Birkerød Beauty Tan er super god! Personalet er søde, og stedet er rent og flot. Min tan blev rigtig pæn og holdt længe. Det var nemt og hurtigt. Jeg kommer helt sikkert igen!
Super fed oplevelse, meget rent der inde man for en dejlig sprød brunlige farve ville 100% anbefales!!
Perfekt. Super rent. Super lækkert og pt superbilligt OG 2 spray, een til hver hånd = lynhurtigt 🙂🙂 👏👏
Fedt rent sted godt vedligeholdt, altid nye rør,. Et sted der sætter kulør på tilværelsen 🫣🌟🌟🌟🌟
Der er altid dejlig pænt og lækkert. Det er altid dejligt at komme på besøg i Birkerød:)
Lækkert sted og komme til. Jeg kan klart anbefale stedet. Gode parkeringsmuligheder samt et meget venligt personale
Lækkert sted, utroligt flot og rent, fede maskiner 🙌🏻☀️
Information om Beauty Tan Birkerød
Adresse
Beauty Tan Birkerød er placeret på Søndervangen 47, 3460 Birkerød, Danmark
Telefon
Telefonnummeret på Beauty Tan Birkerød er +45 60 48 40 45
Åbningstider
Mandag: 05:00–01:00
Tirsdag: 05:00–01:00
Onsdag: 05:00–01:00
Torsdag: 05:00–01:00
Fredag: 05:00–01:00
Lørdag: 05:00–01:00
Søndag: 05:00–01:00