Siam Tradition Original Thai Massage

📍 Massører i Holstebro

8.8

Siam Tradition Original Thai Massage i Holstebro tilbyder klassisk thai massage udført af erfarne massører. Klinikken lægger vægt på en professionel tilgang og sigter mod at give gæsterne en dybdegående og afslappende oplevelse. Du kan forvente en behandling, der fokuserer på at løse spændinger i nakke, ryg og skuldre, og som fremmer velvære. Traditionelle teknikker anvendes for at skabe en autentisk atmosfære.

Det er vigtigt, at klinikken lægger stor vægt på renlighed og hygiejne, og at gæsterne føler sig trygge og afslappede under hele behandlingen. En god massage bør også tilpasses den enkeltes behov, og det er essentielt at klinikken er imødekommende for ønsker om justering af tryk og fokusområder. Derudover er det vigtigt, at der er ro og et behageligt miljø i klinikken.

Funktioner og services hos Siam Tradition Original Thai Massage

Betalinger

  • Debetkort
  • Kreditkort
  • NFC-mobilbetalinger

Siam Tradition Original Thai Massage er på plads 5 ud af 41 i massører i Holstebro

Kundeanmeldelser

★★★★★
★★★★★

Siam Tradition Original Thai Massage har en vurdering af 4.5 ud af 5 baseret på over 103 anmeldelser on Google

Lise Kryhlmand Christensen

Virkelig flinke personale, og ekstremt dygtig massør, det var min første massage nogensinde, og det var fantastisk. Jeg døjer med hovedpine, så var glad for at hun tog godt fat i nakken og ryggen. Herlig oplevelse, det skal jeg prøve igen!

Lise Kryhlmand Christensen ☆ 5/5
Trine Tolstrup

Jeg har flere gange besøgt Siams afdeling i Herning, hvor jeg hver eneste gang har været yderst tilfreds, og havde en forventning om at Siams afdeling i Holstebro var en tro kopi af Herning. Her tog jeg tydeligt fejl. Det positive ved oplevelsen var, at det uden tvivl var nogle dygtige kvinder der udførte massage. Dog fik man følelsen af de var fortravlede og hurtigt skulle huske alle dele på kroppen, hvilket gjorde at man ikke slappede af. Det skal dog siges at de brugte tiden fuldt ud. Det der på ingen måde levede op til mine forventninger var opgivelserne, da de fremstod uhygiejniske, kluden der blev lagt på mine øjne lugtede surt og jeg frøs under hele behandlingen.

Trine Tolstrup ☆ 2/5
Janni Ferre

Aldrig igen. Bestilte en time, jeg gik 45 minutter. Der blev taget alt for hårdt fat, selvom andet blev fortalt inden start. Beder om massage på ryggen, skuldre og nakke primært. Her bruger hun de første 10 minutter, hvor resten af tiden bruges på mine arm og ben. Der blev grint og snakket med personalet underbehandlingen, støj fra gaden. Aldrig mere SIAM i Holstebro. Intet godt at sige og intet afslappet eller afstresset ved behandlingen. Anbefaler ikke dette sted.

Janni Ferre ☆ 1/5
Charlotte Bagi

Skønt sted, søde og meget dygtige piger. Jeg gik meget afslappet derfra, og mine smerter er næsten væk. Fantastisk, efter at andre har prøvet uden held.. Kommer helt sikkert igen.. 👍🏼

Charlotte Bagi ☆ 5/5
Lene

Jeg bestilte underben/legmuskel massage. Fik en times skinnebensmassage!!! Føj for en ubehagelig oplevelse. Jeg kæmpede ellers bravt for at få lov til at ligge på maven, så der var en større chance for massage der hvor jeg har ondt. Men NEJ! Det kunne absolut ikke lade sig gøre. Gik derfra med ondt i både legmuskel OG skinneben.

Lene ☆ 2/5
Birgitte Nielsen

I er og bliver de bedste ❤️..Tak for jeres måde at være på og for skøn massage.

Birgitte Nielsen ☆ 5/5
Kathrine Fenger

Der var ingen ved skranken da jeg kom ind, derimod stod vi 4 personer og ventede mens flere fra personalet blot gik forbi, da der endelig kom en til skranken virkede hun stressede og blev ved med at afbryde en når

Kathrine Fenger ☆ 1/5
Vis alle anmeldelser

Information om Siam Tradition Original Thai Massage

Adresse

Siam Tradition Original Thai Massage er placeret på Østergade 5, 1.sal, 7500 Holstebro, Danmark

Telefon

Telefonnummeret på Siam Tradition Original Thai Massage er +45 26 85 85 55

Website

Hjemmesiden for Siam Tradition Original Thai Massage er: siam-massage.dk

Åbningstider

Mandag: 09:00–19:00
Tirsdag: 09:00–19:00
Onsdag: 09:00–19:00
Torsdag: 09:00–19:00
Fredag: 09:00–19:00
Lørdag: 09:00–17:00
Søndag: Lukket

Kontakt os Siam Tradition Original Thai Massage

    Lignende alternativer til Siam Tradition Original Thai Massage

    Go up