Facialist Sara

📍 Kosmetologer i København

5.0

Facialist Sara i København tilbyder en række hudbehandlinger med fokus på personlig rådgivning og skræddersyede løsninger. Hun lægger stor vægt på at forstå hver enkelt kundes unikke behov og hudtype, hvilket resulterer i en behagelig og målrettet oplevelse. Professionel ekspertise kombineres med en imødekommende tilgang.

Fra ansigtsbehandlinger til mere specialiserede procedurer, bestræber Sara sig på at levere resultater, der tydeligt forbedrer hudens tilstand. Behandlingerne er designet til at give synlige forbedringer og en følelse af velvære. Et trygt og positivt miljø er et vigtigt element i den samlede oplevelse, med fokus på resultater og kundetilfredshed. Hun tilbyder også mikroneedling.

Facialist Sara er på plads 85 ud af 95 i kosmetologer i København

Kundeanmeldelser

★★★★★
★★★★★

Facialist Sara har en vurdering af 5 ud af 5 baseret på over 4 anmeldelser on Google

Johanne Pagh Jensen

Jeg har fået virkelig flotte og synlige resultater. Sara er utrolig nærværende og imødekommende og gør en dyd ud af at møde sine kunder præcis dér, hvor de er. Man føler sig både set, hørt og i meget trygge hænder. Kan varmt anbefales!

Johanne Pagh Jensen ☆ 5/5
Julie Sierant

Virkelig professionel og venlig service. Jeg har fået meget hjælp til mine hudproblemer og har set mærkbare forbedringer! Helt bestemt et besøg værd, hvis man har hudproblemer eller blot trænger til lidt forkælelse!

Julie Sierant ☆ 5/5
Sonne Son

Rigtig skøn oplevelse! Jeg kunne mærke forskel på min hud allerede efter første behandling. Professionel, sød og dygtig kosmetolog. Kan varmt anbefales!

Sonne Son ☆ 5/5
Jeni Assandey

Sara is a necessity for me in my skincare routine! Sara is hands down the best in the game! I come to Sara once a month for my micro needling. An absolute must. If I don’t visit my Sara my skin feels it.

Jeni Assandey ☆ 5/5
Vis alle anmeldelser

Information om Facialist Sara

Adresse

Facialist Sara er placeret på Rosenvængets Allé 7, 2100 København, Danmark

Telefon

Telefonnummeret på Facialist Sara er +45 53 55 33 83

Website

Hjemmesiden for Facialist Sara er: facialist-sara.planway.com

Åbningstider

Mandag: Lukket
Tirsdag: 10:00–17:00
Onsdag: 10:00–17:00
Torsdag: 10:00–17:00
Fredag: 10:00–17:00
Lørdag: 10:00–14:00
Søndag: Lukket

Kontakt os Facialist Sara

    Lignende alternativer til Facialist Sara

    Go up