Frisør Goji
Frisør Goji i Roskilde er et etableret sted, der tilbyder en bred vifte af hårpleje-ydelser. Deres team af dygtige stylister fokuserer på at skabe personlige looks, der fremhæver den enkelte kundes stil og personlighed. Man kan mærke en professionalisme og omhyggelighed i deres arbejde, og de bruger kvalitets produkter, der er skånsomme mod håret.
At besøge Frisør Goji er en oplevelse præget af en imødekommende atmosfære. De tilbyder mere end blot klipning og farvning; det er et sted, hvor man føler sig taget hånd om og får vejledning til hårpleje derhjemme. Det er et oplagt valg for dem, der søger en både dygtig og venlig frisør i Roskilde.
Funktioner og services hos Frisør Goji
Børn
- Velegnet til børn
Frisør Goji har en vurdering af 5 ud af 5 baseret på over 3 anmeldelser on Google
Information om Frisør Goji
Adresse
Frisør Goji er placeret på Kornerups Vænge 3B, 4000 Roskilde, Danmark
Telefon
Telefonnummeret på Frisør Goji er +45 28 70 08 17
Website
Hjemmesiden for Frisør Goji er: xn--frisrgoji-o8a.dk
Åbningstider
Mandag: 09:30–17:00
Tirsdag: 09:30–17:00
Onsdag: 09:30–17:00
Torsdag: 09:30–19:00
Fredag: 09:30–17:00
Lørdag: 08:00–14:00
Søndag: Lukket