Dilan Frisør

📍 Frisører i Frederiksberg

7.9

Dilan Frisør på Frederiksberg er et professionelt og imødekommende frisørsted, hvor kvalitet og personlig service er i fokus. Dilan tilbyder et bredt udvalg af klipninger og styling, og er kendt for sin evne til at forstå og realisere kundernes ønsker.

At besøge Dilan Frisør er mere end blot en klipning; det er en oplevelse præget af venlig betjening, og en god atmosfære. Med årelang erfaring og et øje for detaljen, leverer Dilan Frisør altid et flot og tilfredsstillende resultat.

Funktioner og services hos Dilan Frisør

Produkter og ydelser

  • Drikkevarer

Faciliteter

  • Toilet

Betalinger

  • NFC-mobilbetalinger

Børn

  • Velegnet til børn

Parkering

  • Mulighed for parkering på gaden mod betaling

Dilan Frisør er på plads 27 ud af 101 i frisører i Frederiksberg

Kundeanmeldelser

★★★★★
★★★★★

Dilan Frisør har en vurdering af 4.9 ud af 5 baseret på over 59 anmeldelser on Google

Mikkel Andersen

Professionel og venlig. Er kommet hos Dilan, siden han åbnede og kan kun sige godt om ham og servicen.

Mikkel Andersen ☆ 5/5
Andreas Witzke

Super god service og altid højt humør! Man føler sig velkommen fra start til slut, og går altid derfra med et smil og et flot resultat

Andreas Witzke ☆ 5/5
Frederik Weber Wellendorf

Man bliver altid mødt med et smil og god service!

Frederik Weber Wellendorf ☆ 5/5
Ed Hansen

Dilan er utrolig dygtig og professionel. Jeg er altid super tilfreds med resultatet, og hun forstår præcis, hvad jeg ønsker. Atmosfæren er altid venlig, og servicen er i top. Kan varmt anbefales til alle, der vil have en flot klipning!

Ed Hansen ☆ 5/5
Philip Hygom

Servicen ved Dilan er helt i top. Man bliver mødt med et smil, en kop kaffe og en god humor. Dilan har desuden 20 års erfaring som frisør, så han er både meget effektiv samtidig med at resultatet er i top. Her bliver man ikke skuffet.

Philip Hygom ☆ 5/5
Amir Abbas

Jeg er en fast kunde hos Dilan frisør. Jeg bliver klippet med jævnt mellemrum ca. hver 3 uge og jeg har været kunde i snart 6-7 måneder. Jeg kan kun sige, at jeg er yderst tilfreds efter hver klipning af hår og trimning af skæg. Han kan stærkt anbefales, da han går op i kvalitet og kunde tilfredshed. Han er en ydmyg person og det er hyggeligt at blive klippet hos ham.

Amir Abbas ☆ 5/5
Percy Jacobsen

Super dygtig og professionel stylist, har prøvet mange, uden held. Kan varmt anbefales

Percy Jacobsen ☆ 5/5
Vis alle anmeldelser

Information om Dilan Frisør

Adresse

Dilan Frisør er placeret på Finsensvej 52, 2000 Frederiksberg, Danmark

Telefon

Telefonnummeret på Dilan Frisør er +45 42 31 34 33

Åbningstider

Mandag: 10:00–18:00
Tirsdag: 10:00–18:00
Onsdag: 10:00–18:00
Torsdag: 10:00–18:00
Fredag: 10:00–18:00
Lørdag: 09:00–15:00
Søndag: Lukket

Kontakt os Dilan Frisør

    Lignende alternativer til Dilan Frisør

    Go up